INTROSPEKT PODZIM 2023

Chcete náš časopis mít po ruce a přehledně sestavený?

Pomalu se všichni chystáme zpátky na prvnízkoušky tohoto akademického roku. Možná se vám bude hodit nějaký ten náš článek k zrelaxování před takhle náročným obdobím. Někteří z vás možná mají na přípravu stále času dost. Proč si ten čas ale nevyplnit nějakým zajímavým článkem o Multi level marketingu, WaterToku nebo třeba Biblioterapii? V tomto také najdete naše různá zamyšlení.

Náš časopis pro Vás připravil podzimní číslo obsahující všechny naše články. Vše tam najdete přehledněji. Časopis si můžete i vytisknout a nosit po ruce. Pokud chcete klasický časopis s titulní stranou a obsahem ve formátu .pdf napište nám na caspis.olomouc@gmail.com

Pro odebírání všech budoucích čísel napište “ODEBÍRAT”. Pokud chcete pouze aktuální číslo napište “AKTUÁLNÍ I”. Jestli v budoucnu budete chtít poslat nějaké číslo zpětně stačí napsat období, kdy vyšlo. Například: “LÉTO 2023”.

Prosíme vás také o trpělivost se zobrazováním článků na našich stránkách, problém řešíme, nicméně to možná ještě nějakou dobu potrvá.

Děkujeme za Vaší přízeň a přejeme příjemné čtení.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined offset: 1 in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-content/themes/zeen/inc/core/theme-helpers.php on line 2535