Zkušenost s Pražským Barcampem

Konference dělaná pro studenty

Byly jste někdy na profesionální konferenci? Chtěli byste si konferenci vyzkoušet v prostředí pro studenty? Pak je Barcamp přesně pro Vás! Schůzka probíhá jednou ročně již od roku 2017.

 

 Pražský Barcamp cílí hlavně na studenty středních a vysokých škol. Slouží studentům k tomu, aby se mohli inspirovat z praxe. Získávají zkušenosti i pomocí workshopů, které se na akci nacházejí. Každý, kdo projevil zájem se zlepšovat se ale vítal. Přestože se můžete účastnit zdarma, nutně se musíte registrovat na jejich stránkách aby s Vámi počítali. 

 Na akci může přednášet kdokoliv, kdo se přihlásí. Několik měsíců běží možnost pro vypsané přednášky hlasovat. Uslyšíme v dalším ročníku právě Vaši přednášku? 

 Letos se konala 29.dubna. Musím říct, že to bylo velmi zajímavé a přínosné. U vstupu byste našli dárky v podobě energetických nápojů a knih. Atmosféra byla přátelská a pohodová. 

  Pro zpestření celého zážitku byl doprovodný program plný inspirativních rozhovorů. Dále jste se mohli účastnit různých her. Nechybělo ani menší občerstvení. 

 Je pro Vás Praha daleko? Nevadí. Účastnit se můžete ale i na Youtube nebo Facebook platformách z pohodlí domova. 

 Jelikož jsem měla letos to štěstí na této konferenci přednášet své téma, chtěla jsem se s vámi podělit o své dojmy. Před i během prezentace jsem byla celkem nervózní. Vybrala jsem si téma vzdělávacích technik, které se hodí pro uplatnění v praxi. Prezentující přede mnou nasadil velmi vysokou laťku. Také jsem to měla připravené více interaktivní formou. Protože nebyl mikrofon, nevím kolik toho slyšeli online posluchači. Jsem velmi vděčná všem účastníkům, kteří se ale do prezentace zapojovali. Celá přednáška se díky tomu celkem povedla i když mi sem tam něco vypadlo. 

 Jediné co mě mrzí, je to, že jsme museli poměrně brzy odejít, kvůli jiným aktivitám. Budu se ale těšit na příští rok. Třeba se tam společně potkáme. Jestli se chcete podívat na nějaké podmětné přednášky již teď, podívejte se na jejich youtubový kanál. Tam najdete záznamy z proběhlých ročníků. 

Uvidíme se na konferenci příští rok? 

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined offset: 1 in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-content/themes/zeen/inc/core/theme-helpers.php on line 2535

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110