Psychopad

administrační portál pro psychology

Znáte PSYCHOPAD? Začínajícím psychologům může usnadnit spoustu práce. Celou administrativu můžete mít díky němu na jednom místě. Jedná se totiž o informační systém pro psychology. Společně se na tuto možnost k ulehčení administrativní práce podíváme v tomto článku.

Nápad původně vznikl na základech LOGOPADu, jde o obdobný systém pro logopedy. Psychopad se ale nicméně přizpůsobil specifickým potřebám psychologů. Nenajdete v něm třeba možnost předpisu léků, kterou psycholog nevyužije. Celý systém vypadá uživatelsky velmi přívětivě. Systém funguje kompletně on-line, tudíž vypadá přehledně. Také je dostupný odkudkoliv. Dostanete se kam potřebujete z mobilu, laptopu i tabletu. Program podporuje nejčastější operační systémy (iOS, Windows, Mac a Android). Program vznikl letos, využívá jej 8 zdravotnických zařízení.

Celý systém má kromě klasického zabezpečení heslem i 2. faktorové ověření. Všechna data zadáváte v českém jazyce. Zálohy se provádí po 30 minutách, jsou také uloženy ve dvou geolokacích

Diář funguje jako každý jiný časový organizátor. V kalendáři se barevně znázorňuje, jestli je daný den plně obsazený, částečně obsazený či kompletně volný. Můžete volit různé délky rezervace. Pokud je již pacient nebo klient evidovaný, automaticky se propíše jeho číslo do záznamu.

Karta klienta obsahuje všechny osobní údaje pacienta. Do této karty rovněž můžete vybrat diagnózu a případnou pojišťovnu. Také tam najdete časovou osu klienta, tu rovněž jednoduše rozklíčujete díky barevnému označení.

V záznamech o výkonech můžeme vybírat ze seznamů různé výkony a zároveň si zde můžeme psát zdravotní záznam.

Klientům pomocí programu můžeme vystavit také fakturu nebo zhotovit potvrzení o platbě. Pokud má zařízení více ordinací, můžete si volně vybírat mezi všemi místy.  Přehledně tu také najdete výkazy z celého dne, včerejšího dne i předešlých měsíců. Vystavovat můžete i přehledy výkonů v podobě .pdf k tisku. Dávkové soubory pro pojišťovny jsou také snadno k dohledání přes výkazy. Lze upravovat i různé dekurzy u konkrétních klientů, to samé platí u odborných zpráv. Automaticky se Vám u odborné zprávy generuje záhlaví. Zároveň můžete vkládat externí soubory přímo ke konkrétním pacientům. Soubory jde tisknout i hromadně. Ze systému se také dají odesílat zprávy, ty jsou ale dále zpoplatněné.

Celým systémem se můžete nechat provést pomocí video tutoriálů, které můžete na stránce shlédnout. Celý program funguje na více zařízeních najednou a lze se v něm pracovat kdekoliv i kdykoliv.

Mgr. Jan Ptáček řídí celý vývoj projektu, také zajišťuje bezpečnost a technickou podporu. Psychopad spadá pod Cloud4Medical s.r.o. Projekt garantuje Mgr. Martina Gebarová, která rovněž pracuje jako vedoucí na Klinips. O PR, marketing a komunikaci se stará Mgr. Romana Ptáčková.

Služba stojí 490Kč na jeden měsíc a poplatek za každého dalšího zaměstnance je 190Kč měsíčně. Zkušební verze je zcela zdarma, pokud byste si chtěli systém před koupí vyzkoušet.

_________________________________________________________________________________________________

Děkujeme celému týmu Psychopadu za dodání informací k tomuto článku. Více informací naleznete na jejich webu: https://www.psychopad.cz/

Reader Rating3 Votes
100

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined offset: 1 in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-content/themes/zeen/inc/core/theme-helpers.php on line 2535