Nadcházející konference Nosce te ipsum

2024 České Budějovice

Pojďme se společně lépe poznat! Na začátku března nás čekají konferenční dny s tématem sociální psychologie.  Nosce te ipsum v podstatě znamená poznej sám sebe. Vítáni jsou všichni studenti, uchazeči ale i příznivci psychologie z řad širší veřejnosti.

Můžeme se těšit na zajímavé přednášky a workshopy od odborníků jako doc. PhDr. Marka Preisse, Ph.D., doc. PhDr. Bc. Ivu Poláčkovou Šolcovou, Ph.D. nebo Mgr. Evu Vášovou, Ph.D. a mnoho dalších. Na přednáškách se probere Transgenerační přenos, jak na rodičovství, BDSM i psychologii Romů. 

Introspekt pro Vás připravuje na konferenční dny speciální číslo. S některými redaktory se možná potkáte i v publiku. Budeme se tedy na společné setkání těšit. Doufáme, že se potkáme. Studenti a členové Psychočasu dostávají dokonce slevu na vstupné.

Jestli máte prostor i večer, můžete se těšit na společenský program. Přímo velkolepě zní plánovaný maškarní gala večer 2.3.

Konference proběhne 1. – 3.3.2024 v U Tří lvů 1/A, 370 01 České Budějovice.

Lístky a bližší informace najdete na:  https://www.nosce-te-ipsum.cz/

Reader Rating0 Votes
0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined offset: 1 in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-content/themes/zeen/inc/core/theme-helpers.php on line 2535