Úvodní slovo redakce

Leden 2024

Vánoční svátky máme za sebou a snad pro vás byly plné klidu a pohody. Po spoustě dobrého jídla a pití není potřeba mít výčitky, patří to ke konci roku stejně tak, jako možná v lednu pocit, že byste jen spali a nic se vám nechce. Ale pracovní či školní povinnosti už jsou opět v plném proudu. Pro některé začalo první „ostré“ zkouškové a za okny padající sněhové vločky a vítr nás více usadí nad učebnicemi a skripty.
Někdo se učí rád v klidu domova, někdo raději zůstane na koleji. Nebo odjede někam úplně pryč. Nebo třeba píše, taková terapie psaním není vůbec špatná, že? Každý má prostě něco, co dělá více či méně pravidelně. Návyky a rituály k životu patří a dokáží ho formovat, o tom se také u nás můžete dočíst, stejně tak o dalších inspiracích na vaši pohodu a duševní zdraví.
Ze vztahových oblastí zabrousíme třeba do zákonitostí přitažlivosti či v rámci rodiny na sourozenecké konstelace. Leden bude pestrý, a dle počasí i opravdu ledový. To ale k zimě patří a je potřeba si držet dobrou náladu i přes menší počet slunečných dnů. Třeba vyrazit do spící klidné přírody nebo někam do ruchu hor na lyže. Nebo si plnit novoroční předsevzetí, pokud si je dáváte. A pokud ne (také si je nedávám), nevadí. Své sny a přání je totiž nejlepší si plnit stále během celého roku a nečekat.
Krásný vstup do prvního měsíce roku 2024 vám přeje redakce Introspektu

Reader Rating0 Votes
0

Notice: Undefined offset: 1 in /home/html/introspekt.cz/public_html/www/wp-content/themes/zeen/inc/core/theme-helpers.php on line 2535